Powiat Sępoleński

Kolaż zdjęć

Wyszukiwanie

Przejdź do: strona główna
Opcje wyszukiwania

BIP

Ścieżka nawigacyjna

Galeria /

Ikony społecznościowe

Treść strony

Pałace i dwory Powiatu Sępoleńskiego
Kościoły Powiatu Sępoleńskiego
ciekawostki powiatowych miejscowości
jeziora i rzeki Powiatu Sępoleńskiego
kaplice oraz zabytkowe lub zapomniane cmentarze
przyroda, czyli zobacz jak tu pięknie
Witamy w Galerii Powiatu Sępoleńskiego!

    Niniejsza galeria powstała przede wszystkim w celach informacyjnych ale również jako baza zdjęciowa do wykorzystania dla wszystkich, którzy interesują się terenem Powiatu Sępoleńskiego. Często jest tak,  że mieszkańcy nie znają dokładnie swojej najbliższej okolicy. Wiedzą, ze coś tam gdzieś jest, jednak dokładnie co i jak to już nie. Zagonieni, zabiegani, mając urlop wybierają wakacje  w egzotycznych krajach lub w  modnych  kurortach. Nie wiedzą, że  wokół, całkiem blisko, jest  tyle interesujących miejsc, ciekawych zabytkowych budynków, dworów, parków. Często wybierając się na spacer czy przejażdżkę rowerową, mijają miejsca nie zdając sobie sprawy, że gdzieś tam znajduje się budynek czy widok, które może zachwycić swoim urokiem. Mamy nadzieję, że umieszczone tu zdjęcia zachęcą Was Drodzy Mieszkańcy do poznawania swojej małej lokalnej ojczyzny. Sprawią, że niedzielny spacer np. z rodziną ubarwicie zwiedzeniem nowych miejsc, których dotychczas nie znaliście. Mam nadzieję, że również goście odwiedzający nasz powiat skuszą się na aktywne spędzanie wolnego czasu np. na wycieczkę rowerową wybranym szlakiem dworów, pałaców czy zabytkowych kościołów.

    Ponadto w najbliższym czasie planujemy  ubogacić naszą galerię o interesujące newsy na temat różnych miejsc i ich burzliwej często przeszłości. Pan Leszek Skaza otworzy przed Państwem drzwi do historii miejsc, których zdjęcia mogą państwo obecnie oglądać, a których naoczne zwiedzenie  stanowi ogromną  "frajdę" a czasami nie lada wyzwanie z pogranicza sportów ekstremalnych.

Mamy dla Państwa jeszcze jedną istotną informację. Galeria cały czas jest tworzona i ubogacana o kolejne zdjęcia a w przyszłości o kolejne tematyczne galerie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będą mogli Państwo podziwiać galerię w pełnej odsłonie.   

  • autor: Kamila Jabłońska, data: 28.10.2008
Ułatwienia dostępu       
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.