Powiat Sępoleński

Kolaż zdjęć

Wyszukiwanie

Przejdź do: strona główna
Opcje wyszukiwania

BIP

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności /

Ikony społecznościowe

Treść strony

Kolejny projekt dofinansowany z FIO bis

Grupa samopomocowa z Więcborka od 1 maja 2017r. realizowała  projekt „Razem nam  bliżej!”, który był dofinansowany przez FIO bis.

Głównym celem była integracja, aktywizacja społeczna i poprawa funkcjonowania rodziny poprzez poznanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego oraz  wspólny rodzinny wyjazd na spotkanie z historią.

W ramach realizacji zadania odbyły się marsze Nordic Walking pod okiem instruktora, wyjazd rodzinny do Zamku Krzyżackiego w Malborku, dzieci brały udział w programie profilaktycznym „Nasze spotkania”, aby nauczyć się rozumienia siebie i innych oraz zachowań asertywnych. A na zakończenie projektu 24 czerwca 2017r. odbyło się ognisko,  rodzinne zawody sportowe oraz każda rodzina zaprezentowała plakat „Moja rodzina”.

Każdy uczestnik miał okazję uczestniczyć w różnych ciekawych formach aktywności ruchowej, a co za tym idzie nauczył się spędzać czas wolny z bliskimi. 

 

 

  • autor: nadesłane - grupa samopomocowa z Więcborka, data: 2017-06-26

<< idź wstecz

Ułatwienia dostępu       
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.