Powiat Sępoleński

Kolaż zdjęć

Wyszukiwanie

Przejdź do: strona główna
Opcje wyszukiwania

BIP

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności /

Ikony społecznościowe

Treść strony

Piknik - Niebiesko mi

Stowarzyszenie na rzecz osób ze spektrum autyzmu "NIEBIESKO MI"

kolejny raz otrzymało dofinansowanie

w ramach projektu "Inicjuj z FIO bis" Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Nasz projekt „Poznaj niebieski świat” został pozytywnie oceniony i na konto Stowarzyszenia w tym roku wpłynęło aż 4700,00zł.

Za pozyskane pieniądze zostały zakupione m.in. specjalistyczne programy terapeutyczne dla dzieci z autyzmem oraz do prowadzenia zajęć logopedycznych, radioodtwarzacz CD/MP3, książki, gry i materiały edukacyjne oraz sprzęty do animacji zabaw (tunel, chusta, wytwornica baniek mydlanych, laser, karaoke, jeżyki rehabilitacyjne).

Zakupiony sprzęt został już wykorzystany w trakcie II Pikniku Rodzinnego członków naszego Stowarzyszenia, który odbył się w Suchorączku 18.06.2017r. Był grill, bańki mydlane, malowanie twarzy, balonowe stworki, zabawy z animatorem, wata cukrowa, popcorn, domowe wypieki. Kolejną atrakcją imprezy były zwierzaki Państwa Fryziak z Suchorączka. Alpaki Mieszko i Kokolino rozkochały w sobie nie tylko dzieci, koza Miecia była idealną partnerką do spacerów a kucyk Klara udowodniła, że jest najwspanialszym wierzchowcem.

Impreza nie udałaby się gdyby nie pomoc wspaniałych ludzi z Świetlicy Środowiskowej w Więcborku: Pani Ani, Pani Justyny , Pani Madzi i Pana Macieja. Cudne zdjęcia zawdzięczamy Panu Pawłowi Węgrzynowi. Plac zabaw przy Świetlicy Wiejskiej w Suchorączku został udostępniony na czas imprezy przez Sołtysa Pana Piotra Koselczuka za co jeszcze raz bardzo dziękujemy.

  • autor: Stowarzyszenie "Niebiesko Mi", data: 2017-06-26

<< idź wstecz

Ułatwienia dostępu       
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.